Вітаємо переможців XIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка та їх наставників!

Переможці ХХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка :

Ященко Катерина Іванівна (6-А клас) – І місце (учитель Тесленко Антоніна Михайлівна),

Снігур Віра Степанівна – (6-А клас) – ІІІ місце (учитель Тесленко Антоніна Михайлівна),

Лякішева Марія Іллівна – (9 клас) – ІІІ місце (учитель Тесленко Антоніна Михайлівна).

Нехай цей конкурс стане черговим підтвердженням розвитку талантів і здібностей. Безперечно, у житті на переможців чекають ще багато таких участей і перемог, а кожен день даруватиме стимул і високе прагнення.