ВІДІЙШЛА У ВІЧНІСТЬ УЧИТЕЛЬКА,

НАСТАВНИЦЯ, ПОРАДНИЦЯ, НАША ПЕРША ДИРЕКТОРКА
КУТАФ’ЄВА ЛЮДМИЛА КУЗЬМІВНА.
Це Вашими Мріями, вашим надхненням, вашим оптимізмом і Життєлюбністю створено наш Технічний ліцей.
Це Вами виплакано кілька поколінь учнів і Людей.
Це Ви власним прикладом запалили любов до надхненної праці і прагнення самореалізації у житті.
Ви любили життя, були надзвичайно оптимістичною і наполегливою.
СПОЧИВАЙТЕ З МИРОМ.

